Ar kada atkreipėte dėmesį, jog dažniausiai net ir itin šiuolaikiškų, prestižinių pastatų statyboje, būtent aliuminio profilių langai yra populiariausias architektų pasirinkimas?  Aliuminio langai turi daugybę puikių savybių, tačiau neginčytiną jų populiarumą lemia ilgas eksploatacijos laikotarpis bei minimali priežiūra.

Nors kol kas aliuminio profilių langai dažniausiai naudojami komercinės paskirties statiniuose, vis dažniau juos renkasi ir privačių namų statytojai ir net butų savininkai. O kodėl gi ne? Juk aliuminio langai – tobulas pasirinkimas Lietuvos klimato sąlygoms. Jie atsparūs temperatūros svyravimams, kritulių bei aplinkos poveikiui. Lyginant su plastikiniais ar mediniais langais, neginčytinas aliuminių langų privalumas yra galimybė rinktis daug didesnių gabaritų langus. Be to, jų gamyba pigesnė nei medinių langų. Be viso šito, aliuminis, savo lankstumo dėka leidžia gaminti net ir nestandartinių formų bei dydžių langus, kas aktualu išskirtinio dizaino statinių mėgėjams.

Aliuminio langai labai vertinami ir dėl to, kad nors yra labai tvirti ir stabilūs, yra ir neįtikėtinai lengvi, o to lengvumo dėka ir didžiausių gabaritų langus varstyti lengva ir patogu.

Pagrindinės aliuminio profilių savybės

Aliuminio profilių langai, tiek langų pramonės atstovus, tiek ir jų klientus džiugina didžiuliu savo privalumų spektru. Jie atitinka aukščiausius šiuolaikinius kokybės reikalavimus, nes yra puikaus dizaino, ekologiški,  patvarūs bei energetiškai efektyvūs.

Langų sistemų gamintojų nuomone, aliuminio naudojimas, apskritai yra sparčiausiai išplitęs ir labiausiai pasiteisinęs sprendimas langų gamyboje, per pastaruosius kelis dešimtmečius.

Aliuminius langus lengva varstyti, paprasta prižiūrėti, jie tarnauja ilgai, didina būsto vertę bei mažina šilumos kaštus. Be viso to, yra vertinami dėl savo saugumo, patvarumo ir atsparumo korozijai bei ugniai.

aliustiklas
aliustiklas
aliustiklas
aliustiklas
aliustiklas